Planéta exilu Ursula K. Le Guin

ISBN:

Published:

Paperback

403 pages


Description

Planéta exilu  by  Ursula K. Le Guin

Planéta exilu by Ursula K. Le Guin
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 403 pages | ISBN: | 8.46 Mb

- Planéta exilu (Planet of Exile)- Dvojníci v čase (The Two-Timers)- Muž, ktorý spadol na Zem (The Man Who Fell to Earth)***Sedel tam a hľadel si na nohy asi veľmi dlho. Vedel to, ale ten šok, keď to počul vysloviť, bolo čosi iné.Potom NewtonMore- Planéta exilu (Planet of Exile)- Dvojníci v čase (The Two-Timers)- Muž, ktorý spadol na Zem (The Man Who Fell to Earth)***Sedel tam a hľadel si na nohy asi veľmi dlho.

Vedel to, ale ten šok, keď to počul vysloviť, bolo čosi iné.Potom Newton prehovoril: Vypijete si niečo?Bryce naňho pozrel a zrazu sa zasmial: Božemôj, áno.Newton sa natiahol za telefónom pri posteli a zavolal obsluhu. Objednal dve fľaše ginu, vermút a ľad. Keď položil slúchadlo, povedal: Opime sa, pán doktor, je na to dobrá príležitosť.Mlčali, kým neprišiel poslík s vozíkom, na ktorom bol alkohol, ľad a krčiažok s martini. Na podnose bol tanier s nakladanými cibuľkami, kandizovanou citrónovou kôrou a zelenými olivami.

Na ďalšom tanieri boli oriešky. Keď poslík odišiel, Newton povedal: Nalejte, prosím vás. Ja si dám čistý gin.Stále sedel na peľasti.Isteže. Bryce vstal, mal pocit ľahkosti a krútila sa mu hlava. Je to Mars?Newtonov hlas znel zvláštne. Alebo to iba on, Bryce, bol pripitý? Nie je to jedno?Vôbec nie. Ste z tejto... slnečnej sústavy?Newton zobral pohár s ginom, ktorý mu Bryce podával, a zamyslene ho držal. Iba slnká, povedal, nijaké planéty. Alebo nijaké o ktorých by som vedel.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Planéta exilu":


reise-clever.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us