Tuzun Kitabı Monique Truong

ISBN:

Published:

Paperback

316 pages


Description

Tuzun Kitabı  by  Monique Truong

Tuzun Kitabı by Monique Truong
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 316 pages | ISBN: | 5.44 Mb

Tuzun Kitabı aşk hakkında. Eşcinsel aşk hakkında. Aynı zamanda yemek pişirmek hakkında. Yemek pişirmenin yalnızca yemek pişirmek olmadığı hakkında. Önyargılar ve sınıf ayrımları hakkında. Thin Binhin hayatı hakkında. Thin Binhlerin kim olduklarınıMoreTuzun Kitabı aşk hakkında. Eşcinsel aşk hakkında. Aynı zamanda yemek pişirmek hakkında. Yemek pişirmenin yalnızca yemek pişirmek olmadığı hakkında.

Önyargılar ve sınıf ayrımları hakkında. Thin Binhin hayatı hakkında. Thin Binhlerin kim olduklarını ve gerçek adlarını öğrenme zahmetine katlanmayanlarımız, bir türlü öğrenemeyenlerimiz hakkında. Çok erken yaşta kendisi için en iyisinin cahil kalmak olduğuna karar vermiş bilge bir aptal hakkında.Hayat Binhi Fransız sömürgesi Vietnamın Genel Valisinin mutfağından okyanus aşırı çalışan yük gemilerine, oradan Parise ve Pariste GertrudeStein ve Alice Toklasın mutfağına atar.

Bir yazım hatası değil bu, Gertrude Steina öyle hitap edilir, kendi arzusudur bu! Binh her he kadar cehaletin kendisi için en iyisi olacağına karar vermişse de sözünü tutamamış biri. Keskin bir zekâya, zengin bir hayal gücüne, müthiş bir gözlem, betimleme ve kavrama yeteneğine sahip. Maceralı yaşamını, yaşadığı ve tanık olduğu aşkları, pişirdiği yemekleri ve yemek pişirmenin inceliklerini cömertçe paylaşıyor bizimle.

Baştan sona merakla okuyoruz anlattıklarını. Monique Truong adını bir kenara yazın. Vietnam kökenli bu genç Amerikalı yazarın adını daha çok duyacaksınızEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Tuzun Kitabı":


reise-clever.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us